הניצרה - והתריס שלך נעול

טרלידור 

חברת טרלידור הקיימת כבר עשרים שנה משווקות ומגיעה עם מוצריה לכל חלקי הארץ, חברה זו עוסקת בעיקר במוצרי אבטחה ומיגון העשויים מפלדה ובעיקר נראה בין מוצריה, סורגים, שערים , מעקות, גדרות , פרגולות וגגונים. חברה זו מייצרת את רוב מוצריה מחומרי הגלם הטובים ביותר כיום בשוק, וניתן למצוא מוצרים העשויים מפלדה לסוגיה ואלומיניום, עוד ניתן למצוא בין מוצריה דגמים ייחודיים רק לה. בתחום הסורגים חברת טרלידור מייצרת סורגים מתקפלים שנותנים מענה כפול, הם נותנים הגנה לשוכני הבית מבחוץ כך שגנבים ושודדים לא יכולים להיכנס ולבצע את זממם ובמקרה ההפוך במידה וחס וחלילה קורה משהו בתוך הבית וצריך לרוץ החוצה הסורגים נפתחים בקלות ומאפשרים יציאה מהירה מהבית. בנוסף היא משווקת סורגים ישרים לחלונות  ודלתות וסורגים עם בטן לחלונות, ניתן לייצר את הסורגים גם מאלומיניום וגם מפלדה הכל  תלוי בדרישות הלקוח.

בתחום המעקות חברת טרלידור מייצרת מוצרים גם לתוך הבית וגם למדרגות המובילות אל הבית, שוב, הכל לפי רצון הלקוח, החל מהחומרים מהם הם מיוצרים ועד הצבע של המוצר, אך חשוב לשים לב כי המגבלות היחידות בדרישות הלקוח הם לרוב מגבלות של בטיחות שלא מאפשרת את הייצור על פי הלקוח. אולם, ישנם לסורגים גם מספר חסרונות, החיסרון הראשון, הוא העלות הגבוהה של התקנת סורגים,  בנוסף לפגיעה במראה האסטטי של הבית  ותחושת סגר,פתרון יעיל ואפקטיבי העונה גם על הצורך בביטחון מפני פורצים, וגם שומר על האסטטיקה של הבית, מיועד למי שבביתו תריסים חשמליים -התקנה של מנגנון הניצרה siral מנגנון הניצרה siral , הינו מנגנון נעילה לתריסים חשמליים, הנועל אוטומטית את התריס בסגירתו ואינו מאפשר פתיחה מבחוץ, מנגנון זה מוכר ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים , ומאחר ועלות התקנת 'הניצרה' זול בהרבה מהתקנת סורגים (מי שרוצה לסרג פתח של 2 על 2, העלות היא בערך  2500-3000, ואילו עלות התקנת הניצרה siral לאותו גודל פתח, היא פחות מחצי) כמו גם היתרון האסטטי של הניצרה siral שאינה נראית לעין- בניגוד לסורגים, הרי שמנגנון הניצרה siral הוא התחליף המושלם  לסורגים, המבטיח שקט נפשי מפריצה,במחיר זול  בהרבה מהתקנת סורגים  בנוסף למראה נאה יותר של ביתכם. חברת ג.אור עוסקת במיגון תריסים חשמליים, לפני שאתם מתקינים סורגים בביתכם, כדאי לכם להתייעץ אם המומחים של חברת ג- אור יבואנית הבלעדית, שיתנו לכם פתרון חלופי להתקנת סורגים,פתרון בטיחותי ואיכותי העונה על כל דרישותיכם, ומשתלם גם כלכלית.

 

תיקון תריסים

 

תיקון תריסים והגנתם אפשר לבצע בכל סוגי התריסים, חברת ג- אור יבואנית הבלעדית של הניצרה siral נותנת מענה לבעיית ההגנה על תריסים. בעבר לא היו הרבה סוגים של תריסים ולכן לא היה קשה למצוא מישהו שיבצע תיקון תריסים במקרה של תקלה, אם בעבר כל התריסים היו נראים אותו הדבר, לכולם הייתה את אותה הצורה, כולם נפתחו ונסגרו אותו הדבר, כך גם מגוון הבעיות היה לא רב, ולעיתים אדם מעוסק בתחום של תיקון תריסים היה עובר בכל יום בין מספר בתים אם אותם התקלות ונתן את הפתרונות המתאימים ביותר לבעיות, ולכן הייתם יכולים לפתוח את מדריך הטלפונים למצוא את המומחה הכי יעיל וזול, להזמין אותו לביתכם ולקבל את המענה הדרוש.

כיום בעידן בו הטכנולוגיה מפותחת ויש הרבה מאוד סוגים של תריסים, הרבה מאוד חומרי גלם, הרבה מנגנוני הגנה והרבה מאוד עיצובים וסגנונות חשוב מאוד לבדוק כי אותו אדם אשר יבצע תיקון תריסים בביתכם הוא מקצועי בתחום, מבין את הבעיה, מכיר את סוג התריס והתקלות שיכולות להיות נפוצות לסוג זה, בעידן זה חשוב מאוד לפנות אל האנשים הנכונים בכדי לא לגרום נזק יותר גדול ממה שכבר קיים, לעיתים הבעיה היא כה פשוטה רק חוסר הידע הדרוש לתיקון הבעיה לא קיים ולוקח זמן מיותר וכסף מיותר עד לפתרון ראוי ונכון של הבעיה.
בעיה נוספת שקיימת היא בעיית הבטיחות, דבר ידוע הוא, שלמראת שהתריס סגור (ואפילו תריס חשמלי) ניתן להרימו, וכך לפרוץ לתוך הבית.

לצורך תיקון תריסים תמיד עדיף לפנות אל החברה בה ביצעתם את ההתקנה שלהם מכיוון שאלו יודעים בדיוק מה קיים אצלכם בבית, איזה מנגנונים קיימים שם ומהם התקלות שיכולות להיווצר בתריסים מסוג זה, לרוב בחברה בה התקנתם את התריסים ואם לא עבר הרבה זמן עד התקלה יתכן כי יש שירות של תיקון תריסים אותו הם נותנים כאחריות למוצר אותו רכשתם אצלם, אז לפני שאתם מזמינים אדם חיצוני בדקו החברה בה התקנתם את המוצרים. במידה והחברה בה התקנתם את התריסים לא מבצעת תיקון תריסים או לחילופין כבר לא קיימת או שאתם לא באחריות חפשו את האדם המקצועי ביותר שתוכלו, תסבירו לו בשיחת הטלפון את הבעיה, והכי חשוב בעת ביצוע של תיקון תריסים זה לעמוד ליד מי שמתקן ולראות מה הוא עושה ואיך הוא מטפל בבעיה
המומחים של חברת G-OR יבואנית הבלעדית נותנים מענה לבעיית הבטיחות של תריסים חשמליים, ע"י התקנת התקן מיוחד- הניצרה siral, התקן שנועל אוטומטית את התריס החשמלי בסגירתו וכך לא מאפשר לפורצים לחדור לביתכם,
התקן הניצרה siral אושר כתחליף לסורגים ע"י חברות הביטוח בישראל, ויתרונו גדול בכך שעלות התקנתו זולה בהרבה מהתקנת סורגים,בנוסף, התקן 'הניצרה' אסטטי יותר בכך שהוא לא גלוי לעין-בניגוד לסורגים.

חלונות בלגיים

 

חלונות בלגיים הם בראש ובראשונה עיצוב יפה שנעים לכל עין, תמיד כיף והנחמד להסתכל על חלונות בלגים מכיוון שהם מושכים את העין וגורמים הנאה למתבונן גם כלפי פנים וגם כלפי חוץ, העבודה שנגלת לעין היא לרוב כל כך יסודית וכל כך עדינה עד שהיא מושכת את העין. בחלונות מסוג זה משתמשים בעיקר במקומות בהם השטחים שהחלון צריך לכסות הם גדולים ובמידה  ונשים שם רק משטח אחד של זכוכית זה עלול להיות לא יציב , לא אפקטיבי ומשעמם ולכן חשוב לחשוב על חלונות בלגיים במקרים כאלה. יתרון נוסף של חלונות אלו הוא העובדה כי העיצובים שניתן לעשות בחלון מסוג זה הם רבים ומגוונים, כל לקוח שבא לבחור חלונות כאלו יכול להחליט איזה עיצוב הוא רוצה בהתאם לשטח אותו הוא אמור לכסות, מה הגודל של משטחי הזכוכית ומה המרווחים בניהם, מה הצפיפות בין חומרי הגלם השונים, לעיתים ניתן גם לשלב סוגים וצבעים שונים של זכוכית ובכך ליצור עוד אפקטים שמושכים את העין, ניתן להשתמש במגוון רב של רעיונות בכל חלון ולא תמיד כל החלונות צריכים להיות אחידים כדי שהפרויקט יהיה יפה, חלונות מסוג זה יכולים לשלב מספר חלונות שנפתחים בתוך כל חלון ואף ליצור חלונות בצורת קשת או חלון בעל כמה שלבי פתיחה,  בנוסף, חלונות בלגיים הם פתרון מעולה למקרה בו צריך לשים חלון על פינה של בית או משרד, מכיוון שחלונות מסוג זה יכולים לשלב את הפינה כאילו היא חלק מהחלון ולא כחלק שמפריע לקיומו של החלון.

לרוב חלונות בלגיים הם עבודת יד, מכיוון שמדובר בעבודה מאוד עדינה וארוכה ולעיתים גם העיצובים מאוד קשים חלונות אלה יקרים במעט יותר מחלונות רגילים ולא כל מסגריה או מסגר יכולים לספק לכם שרות של חלונות בלגיים בעוד שחלונות רגילים הם מספקים בלי כל בעיה. חלונות בלגיים כמו כל החלונות האחרים והרגילים נותן מענה של בידוד בין החוץ והפנים, לרוב, עקב המבנה המיוחד שלו הוא עשוי מזכוכית מבודדת שעוזרת להגן על פנים החלל מפני רעש, גשם ושאר מפגעי הטבע, ולכן לעיתים נראה חללים שמשתמשים בחלונות אלו כקירות שלמים, לרוב נמצא אותם במקומות בהם צריך שיהיה אור רב במשך היום שניתן לקבלו מאור השמש ולא על ידי תאורה, ולעיתים נמצא אותם במקומות בהם החללים הם גבוהים וגדולים וחייבים שינוי בעיצוב החלל בכדי למשוך את העיניים.

אולם, מכיוון שחלונות אלו עשויים זכוכית שניתן לשוברה,לכן אנו זקוקים למיגון לחלונות אלו,בדרך כלל, על מנת להשאיר את המראה היפה של חלון בלגי, שמים תריסים חשמליים ולא סורגים, כיוון שהם הורסים את המראה, אך גם התריסים החשמליים לא מהווים פתרון מספק, כיוון שגם כאשר הם סגורים עד הסוף, ניתן להרימם מבחוץ לגובה מסיים, ולפרוץ לבית. במקרה זה , המיגון האופטימלי הוא הניצרה siral , התקן מיוחד לתריסים חשמליים, הנועל אותם אוטומטית בסגירתם, וכך לא מאפשר פריצה  מבחוץ, התקן הניצרה siral מוכר ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים, לכן, אם אתם רוצים לצאת מביתכם ללא חשש שבינתיים מישהו פורץ לביתכם, מומלץ ליצור קשר עם חברת ג. אור שתתקין בתריסים החשמליים אצלכם את 'הניצרה', ובכך תבטיחו הגנה מרבית בביתכם.

סורגים מתקפלים


לעיתים פתרונות לבעיות אבטחה יכולים להגביל אותנו בתנועה ולכן, מוצאים פתרונות שיאפשרו לכולם חיים קלים יותר, נוחים יותר ובטוחים יותר.

 

סורגים מתקפלים - כללי

סורגים מתקפלים הם אחד מהפתרונות שיכולים להקל לנו על החיים, כלומר אם לפנינו עומדת הדילמה איך אפשר גם לשמור על החלון מפני פריצות וגנבים , גם לשמור על הילדים שלא יוכלו ליפול מהחלונות וגם לפעמים להסתכל דרך החלון ולראות את הנוף גם בלי סורגים שחוצצים בין הפנים לחוץ, סורגים מתקפלים עונים על כל הבעיות הללו, הם אינם תופסים מקום ומאפשרים שליטה מלאה על הנוף ועל בטיחות הילדים והבית. הבעיה בסורגים מתקפלים היא, שעלותם יקרה מאוד, בנוסף לכך הרבה אנשים לא אוהבים להיות מוקפים בסורגים, כיוון שהדבר נותן להם תחושה של כלא,ועוד לא דיברנו על המראה האסטטי של הבית.,חברת ג.אור באה לתת מענה, לאותם אנשים שלא יכולים מבחינה כלכלית להתקין סורגים מתקפלים, או שמראה הסורגים גורם להם תחושת אי נוחות והמראה האסטטי של הבית חשוב להם, אך גם תחושת הביטחון.

 siral סורגים מתקפלים באתר הניצרה

חברת ג.אור יכולה להתקין אצלכם בבית במקום שיש תריסים חשמליים, התקן מיוחד  'הניצרה siral' זהו מנגנון הנועל אוטומטית את התריס החשמלי בהיסגרו, ואינו מאפשר פתיחה מבחוץ,מנגנון זה מוכר ע"י חברות הביטוח בישראל כאמצעי הגנה המהווה תחליף לסורגים, ועלות התקנתו היא כ70% פחות מהתקנת סורגים מתקפלים, גם במקום שיש תריס רגיל, חברת ג.אור יכולה להחליפו לתריס חשמלי, ולהתקין בו את מנגנון 'הניצרה siral' ,ולכן מנגנון זה משמש כפתרון האולטימטיבי: עלות זולה בהרבה מהתקנת סורגים מתקפלים, מראה אסטטי בלי סורגים המקיפים את הבית ,וכל זאת תוך הגנה מקסימאלית באותם מקומות,מאחר והתקן 'הניצרה' מתאים לכל סוג של תריס חשמלי,'הניצרה' יכולה לשמש לא רק כפתרון הגנה לבתים,אלא גם לחנויות עם תריסים חשמליים גדולים . חברת ג.אור יבואנית הניצרה siral היא חברה שמתמחה במיגון ואבטחה של תריסים חשמליים לבית, שם תוכלו למצוא פתרון יעיל וטוב להגנה על ביתכם.

 

 

מקסידור

 

מקסידור היא חברה שמייצרת בעיקר סורגים ושערים אך ניתן למצוא דרכם עוד מגוון רחב של מוצרים, חברת זו היא בעלת ניסיון של קרוב לארבעים שנה בתחום ומכירה את כל סוגי השערים והסורגים הקיימים היום בשוק, היא מייצרת סוגים שונים ומגוונים של אפשרויות ולעיתים גם ניתן לבצע עבודות על פי הזמנה אישית. חברת מקסידור משתמשת בחומרי גלם הטובים ביותר ואף לאורך השנים היא יצרה לעצמה תרכובת של מתכות שיעילה פי עשרים וחמישה אחוזים מהמתכות שמשתמשים בהם בשוק ליצירת שערים וסורגים. בין המוצרים של חברת מקסידור ניתן למצוא סורגים גם שטוחים וגם עם בטן בעיצוב אשר ייחודיים להם , העבודות של חברת מקסידור מושקעות ואף החיבור לקיר נעשה בצורה בה לא ניתן יהיה לפרוץ לבית או לפתוח את הברגים בכל דרך שהיא, בנוסף בתחום הסורגים המתקפלים של חברה זו קיים פטנט של נעילה מהירה הייחודי רק להם, פטנט זה נועל את הסורגים בטריקה ובכך יכול למנוע ביותר וסיכונים, בנוסף ניתן לראות כי המנעולים של חברת מקסידור הם בעלי בטיחות כפולה שכן כל מנעול סטנדרטי הוא בעל פין אחד ואילו של חברה זו הוא בעל שני פינים המשמשים כהגנה נוספת מפני פריצה, וכמנגנון הגנה נוסף במידה והסורג הוא בגובה של יותר ממטר אחד יצטרך הפורץ לעמול על שני מנעולים בעלי שני פינים כל אחד, דבר שיכול להוציא את החשק פריצה לכל פורץ.

אך למרות יתרונות אלו, ישנם מספר חסרונות, שראוי שניתן את הדעת עליהם, החיסרון הראשון של הסורגים הוא במראה שלהם,המכער את הבית, החיסרון השני הוא במחיר היקר של התקנת הסורגים,כל זאת בנוסף לתחושת הסגר  שהסורגים נותנים, גורמים לנו לחפש פתרון אחר, שיענה גם על הצורך בביטחון וגם ישמור על המראה האסטטי של הבית כמו גם תחושת החופש, חברת ג- אור יבואנית הבלעדית נותנת מענה לבעיות אלו, הניצרה siral הינה התקן מיוחד בתריסים חשמליים, הנועל אותם אוטומטית בסגירתם ולא מאפשר פריצה מבחוץ, חברות הביטוח מכירות במנגנון  כתחליף לסורגים, זאת בנוסף לעלותה הזולה של התקנתה,(התקנת הניצרה siral עולה כ 70% פחות מהתקנת סורגים מתקפלים)הופך את הניצרה siral לפתרון האולטימטיבי הטוב ביותר. אם יש בביתכם תריס חשמלי ואתם שוקלים לשים שם סורגים, עדיף להשתמש בפתרון  של הניצרה siral פתרון בטיחותי ואיכותי שהוא גם זול יותר וגם אסטטי יותר מסורגים.

ביטוח דירה

 

ביטוח דירה הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריך לעשות כאשר קונים דירה חדשה, מכיוון שהמציאות בה אנו חיים רצופת בעיות ביטחוניות צריך לחשוב על מיגון ואבטחה מרביים לבית וכמובן לרכוש מאחת החברות הידועות ביטוח דירה, מכיוון שאחד הדברים החומריים החשובים לנו ביותר בחיים הוא הדירה שלנו מכיוון שזהו המקום בו אנו יכולים להירגע ולשים את הראש כשאנחנו בסוף היום, המקום היחיד בו ניתן להתקלח בשקט וללא הפרעה, המקום בו אנו מגיעים לשלווה ולשקט נפשי , יכול להיעלם ברגע ואם לא נבטח אותו כראוי ולא נשמור על התכלת שלו הוא יכול להיעלם לנו ולא פשוט להחזיר ולשחזר רכוש שכזה. ביטוח דירה הוא מושג רחב הכולל בתוכו הרבה מאוד דברים ולכן לפני שאתם רוכשים ביטוח דירה מאחת החברות חשוב מאוד שתבינו מה המושג אומר, מה הוא אמור לכלול בתוכו, מה חשוב להיכלל בתוך מסמך שכזה והיכן הכי נכון וטוב לעשות זאת.

כהתחלה חשוב מאוד להבין את המושג עצמו ולכן בעידן המודרני בו אנו חיים קיים האינטרנט בו יש את כל המידע הנחוץ לכם לצורך למידת הנושא, קראו את כל החומר שתוכלו למצוא על כל הנושא של ביטוח דירה, לימדו את העקרונות על פיהן עובד כל הנושא, חשוב להבין לדוגמא כי מושג זה כולל בתוכו  ביטוח תכולה הכולל את כל החפצים שיש בבית ואת הערך שלהם מחשב שמאי שמגיע מחברת הביטוח הנבחרת, סביר להניח שהערך של החפצים בביתכם גבוה מאוד מכיוון שבמהלך החיים אנו רוכשים עוד ועוד דברים ולכן בכל פעם שמכניסים רכוש לבית ובכל פעם שמוצאים חשוב להודיע על כך לחברת הביטוח, החלק השני של הביטוח הוא ביטוח מבנה, כלומר אם הנזק שנעשה הוא במבנה עצמו כמו למשל במצב של שריפה ,או כאשר נגרם נזק לדלתות מנעולים וחלונות עקב ניסיונות פריצה.

לאחר שלמדתם מה כולל המושג ,חשוב להחליט באיזה חברת ביטוח אתם רוצים לעשות את הביטוח, מכיוון שדובר בביטוח שהוא ארוך טווח חשוב לבחור בחברה אמינה שאינה תתעלם מהשטח מהר, חשוב לבדוק את אמינות החברה וזאת ניתן לעשות גם כן על גבי דפי האינטרנט, ולאחר מכן לבדוק מה ביטוח דירה של אותה חברה כולל ולכן תוכלו לבקש מכל אחת מהחברות שתשלח לכם פירוט של חוזה לביטוח אותו אתם מחפשים.
גם לחברות הביטוח יש דרישות מכם לפני שהם מחליטים לבטח אתכם ומחשבים לכם את גובה הפרמיה, רב חברות הביטוח מבקשים מיגון ואבטחה של הבית על פי דרישתם, לרוב הם מבקשים שעל כל אחד מהחלונות בדירה יהיו סורגים העומדים בתקנים ובסטנדרטים גבוהים, כנ"ל לגבי חצר ולמרפסת במידה וקיימות, אם מדובר בבית פרטי ייתכן כי לצורך רכישת ביטוח דירה יבקשו מכם החברות גדר בגובה מסוים וגם אזעקה עם קוד פרטי.

וכך לאחר שערכתם תיאום ציפיות בין הדרישות שלכם מחברת הביטוח לבין דרישות חברת הביטוח מכם תוכלו לרכוש את הביטוח המועדף עליכם וזה שתן לכם את המענה הטוב ביותר ואז תוכלו ללכת לישון בשקט . חברת ג.אור עוסקת במיגון תריסים חשמליים, ע"י מנגנון 'הניצרה siral',זהו מנגנון הנועל אוטומטית את התריס בסגירתו, ואינו מאפשר פתיחה מבחוץ, מנגנון 'הניצרה siral' מוכר ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים, ועלות התקנתו זול בהרבה מהתקנת סורגים, אם יש בביתכם תריסים חשמליים, במקום להתקין שם סורגים, שגם יעלו כסף רב וגם אינם יפים מבחינה אסטטית, התקינו את מנגנון'' 'הניצרה siral' של חברת ג- אור, זהו פתרון בטיחותי ואיכותי, שאינו מכער את הבית כמו סורגים,וזול מהם בהרבה.

 

תיקון תריסים חשמליים

 

כל הסוגים של התריסים החשמליים פועלים על פי אותו עיקרון, כולם פועלים על ידי מנוע שאחראי להוריד ולעלות את התריס, מה שכן שונה בין תריס לתריס הוא מבנה החלון או הדלת, חומר הגלם ממנו עשוי התריס, העיצוב של התריס והחברה שהתקינה אותו. לצורך תיקון תריסים חשמליים תמיד עדיף לפנות למי שהתקין את התריס כי כך הם יודעים בדיוק יכולה להיות התקלה, איזה תקלות נפוצות בכל אחד מסוגי התריסים ואת הדרך הנכונה ביותר לטפל בתקלה, תיקון תריסים חשמליים על ידי החברה שהתקינה יכולה לפתור הסתבכות עתידית עם תיקון התריס. במידה ואין באפשרותכם לפנות אל החברה שהתקינה לכם את התריסים לצורך תיקון תריס מקולקל אתם יכולים לפנות אל כל אחת מהחברות שמתעסקות עם תיקון תריסים חשמליים, הם תמיד יוכלו לעזור לכם ותמיד ישמחו לפתור את הבעיות שלכם, אך חשוב מאוד לבדוק את החברה עצמה ואת הכישורים של העובדים שלה במתן שירות של תיקון תריסים חשמליים שכן ייתכן כי הם אינם מתמחים בסוג זה של עבודה ויכולים אף לגרום לנזק, את  המידע על אמינות החברה והעובדים שלה אפשר לבדוק באתרי האינטרנט השונים שמציעים שירותים של תיקונים ושל חברות שמבצעות עבודות מסוג זה.

כל מי שמתעסק עם הרכבה והתקנה של תריסים חשמליים מבין ומכיר את כל המנגנונים שקיימים בתריס ולכן ברוב המקרים הם יוכלו לבצע תיקון תריסים חשמליים, ולכן לעיתים גם אפשר לפנות אל  חברות שמתקינות תריסים ולבדוק האם הם מציעים שירות של תיקון תריסים חשמליים, רוב הבעיות עם תריסים חשמליים הם בעיקר בעיה של קריעת הרצועות שבתוך הארגז שעשויות מבד,בנוסך לכך החיכוך התמידי והחשיפה למזג אויר נותנים לרצועות התריס אורך חיים קצר.  חברת ג-אור נותנת מענה של מיגון  תריסים חשמליים על ידי 'הניצרה siral -,מנגנון הנועל אוטומטית את התריס החשמלי כשהוא נסגר ולא מאפשר פריצה מבחוץ , הזמנת  איש מקצוע לתיקון הרצועות בתריס חשמלי תעלה כמעט כמו רכישת מנגנון 'הניצרה' לתריסים אלו, ולכן אם התקלקל תריס חשמלי עדיף להזמין את מנגנו 'הניצרה siral' ובכך נרוויח רווח כפול: גם ביטחון מרבי מפני פריצות עתידיות וגם החלפת הרצועות בניצרות, דבר שיבטיח עבודה רציפה ואורך חיים ארוך יותר למערכת,כמו גם הפחתת העומס מהמנוע החשמלי,מכיוון שתריסים חשמליים עם מנגנון 'הניצרה siral',מוכרים ע"י חברות הביטוח בישראל כאמצעי מיגון וכתחליף לסורגים, הם מהווים את הפתרון המושלם עבור אנשים בעלי תריס חשמלי שהתקלקל ורוצים לתקנו, כמו גם אנשים הרוצים להגן על ביתם מפריצות.

סורגים לבית

בכל בית חשוב שיהיה סורגים לבית מכיוון שיש להם הרבה מאוד יתרונות, אחד היתרונות הגדולים של סורגים לבית הוא שהם מגנים על הבית מפני גנבים ומזיקים אחרים אשר רוצים להגיע ולחבל, כאשר אנשים רואים בית, ללא סורגים או גדר או ללא כל אמצעי אבטחה אחר, זה מושך אותם יותר וכך הסיכוי לפריצות הוא גבוה. יתרון נוסף של סורגים לבית הם העזרה בשמירה על ילדים כלומר, כאשר יש לכם בבית ילדים קטנים ואתם לא יכולים לדעת בכל רגע נתון היכן הם נמצאים או מה הם עושים, סורגים לבית יכולים לגרום לכם מעט נחת מכיוון שלפחות אתם יודעים שהם לא נפלו מהחלונות.

סורגים לבית - סוגים

 

ישנם אנשים שכאשר יש סורגים לבית הם מרגישים חנוקים וכי סוגרים אותם מאחורי סורג ובריח, ולכן קיימים היום בשוק  סוגים רבים של סורגים שיכולים להתאים לאנשים כאלה, ישנם סורגים לבית שנפתחים ויכולים לתת תחושה כאילו הם אינם קיימים וכאשר אתם מגיעים לבית אתם יכולים לפתוח אותם ולהרגיש בלי ורק כאשר אתם יוצאים מהבית לסגור אותם, על אותו העיקרון ניתן למצוא סורגים שהם מתקפלים וניתן לקפל אותם ברגע שמגיעים לבית ולסגור אותם כשיוצאים.

 siral סורגים לבית באתר הניצרה

פתרון אחר לסורגים מתקפלים,שמתאים למי שיש בביתו תריסים חשמליים (או רגילים) הוא התקנת 'הניצרה siral' ,מנגנון המתאים לתריסים חשמליים, שנועל אוטומטית את התריס בסגירתו ולא מאפשר את פתיחתו מבחוץ ע"י פורצים,התקנת 'הניצרה siral' עולה כ 70% פחות מהתקנת סורגים מתקפלים ומוצר זה מוכר ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים, כך שנראה, 'שהניצרה siral'  מהווה את התחליף המושלם לסורגים בבית, המקנה גם תחושת ביטחון, וגם זול משמעותית מאמצעי מיגון כמו סורגים, חשוב להדגיש, ש'הניצרה siral' מיועדת לתריסים חשמליים, אך חברת ג-אור ( יבואנית הבלעדית של הניצרה siral ) המתקינה אותם, יכולה להפוך את התריסים הרגילים בביתכם לתריסים חשמליים, ולהתקין בהם את 'הניצרה siral', בהתחשב בכך שעלות התקנת הניצרה זולה בכ 70% מהתקנת סורגים מתקפלים, נראה שהשקעה זו כדאית. חברת ג.אור מתעסקת עם מיגון לתריסים חשמליים לבית ולמשרד, לחברה זו יש את כל הידע הדרוש והם יכולים לספר לכם את כל המידע לו אתם זקוקים, ואף יעזרו לכם להגיע אל המוצר הטוב ביותר עבורכם.

קליל אלומיניום

מוצרי קליל אלומיניום הם מוצרים מהשורה הראשונה ולכן ההמלצה היא לקנות את המוצרים שלהם. קליל אלומיניום היא חברה שעובדת בפיתוח , ייצור ושיווק של דלתות וחלונות מאלומיניום, היא חברה שמשווקת את מוצריה לחברות גדולות המוכרות את מוצריה וגם ללקוחות פרטיים שרוצים לקנות את חומרי הגלם שלהם.

 

קליל אלומיניום - מידע כללי

 

אלומיניום הוא חומר קליל, כלומר, הוא חומר קל ונוח לעבודה, מאוד נוח לכופף אותו ולעצב איתו תורות ועיצובים הדורשים מחומר הגלם להיות קליל וגמיש, ומכיוון שאלומיניום הוא מתכת בעלת התכונות הללו נוהגים להשתמש בה לבניית חלונות ודלתות הדורשות עיצוב שלא תמיד ניתן לעשות אותו בשימוש במתכות אחרות, חברת קליל אלומיניום מתמחה בייצור של מוצרים כאלה העשויים מאלומיניום, ומציגה סדרות שלמות של קווי יצור שמציגות את מוצריה, מהרגילים ועד היוקרתיים ביותר. חברת קליל משתמשת באלומיניום מכיוון שזוהי המתכת של העתיד כלומר יש לה הרבה מאוד יתרונות, אך בראשו בראשונה עומדת העובדה כי זהו חומר שניתן למצוא בטבע, זהו חומר קל הן מבחינת המשקל שלו והן מבחינת העבודה  איתו, הוא חומר חזק שלא ניתן לשבור או לכופף בקלות, כלומר חומר שיצרנים מאוד אוהבים להתעסק איתו וליצור ממנו מוצרים.

קליל אלומיניום - מידע אודות המוצרים

 

לחברת קליל אלומיניום יש מספר סדרות של מוצרים, הם מייצרים את המוצרים הסטנדרטיים של דלתות וחלונות שמתאימים לכל קבלן ולכל אדם שרוצה את מוצרי הבסיס, שמהם הוא יוכל להמשיך ולעצב כיד הדמיון שלו, ויש לחברת קליל גם מוצרי פרימיום, מוצרים באיכות גבוהה יותר לאנשים שמחפשים את היוקרה ואת האיכות במוצרים שהם קונים. יתרון נוסף שיש למוצרי חברת קליל, היא שהאלומיניום הוא חומר קל לתחזוקה, בנוסף לכל היתרונות שלו הוא לא דורש תחזוקה והתמדה כמו עץ או פלסטיק או כל מתכת אחרת , מכיוון שאלומיניום אינו מחליד ומאפשר ניקיון ושימור ברמה גבוהה ולכן חיי המוצר הם הרבה יותר ארוכים מאשר מוצרים אשר עשויים מחומרי גלם אחרים שהתחזוקה שלהם דורשת גם יותר עבודה פיזית וגם ידע בחומרי ניקיון ותחזוקה שמתאימים למוצר.

 

קליל אומיניום - ייצור תריסים

 

חברת אלומיניום קליל היא החברה הגדולה במדינה לייצור חלונות ותריסים,החברה יצאה אם מוצר חדש "קלילאור": תריס גלילה המאפשר מעבר אור ואוויר לבית מוצל ונעים,ניתן לשלב בתריס זה מנוע הפעלה חשמלי, או ידני לשומרי שבת, אולם,למרות המוצרים האיכותיים של חברת קליל,גם הם נזקקים למיגון, דוגמא לכך, הם התריסים החשמליים שחברת קליל מספקת, ללא מיגון מתאים גם כאשר התריסים החשמליים סגורים, ניתן להרימם מבחוץ  ולפרוץ לבית, 'הניצרה siral' שהינה התקן מיוחד שמספקת חברת ג-אור, מהווה את הפיתרון הזול והאיכותי ביותר לבעיה זו, 'הניצרה siral' היא התקן שמיועד לתריסים חשמליים, שנועל אותם אוטומטית בסגירתם, וכך לא מאפשר את פתיחתם מבחוץ ע"י פורצים, התקן זה מוכר ע"י חברות הביטוח בישראל כתחליף לסורגים, והתקנתם בתריס החשמלי שלכם, זולה בהרבה מהתקנת סורגים, לכן, אם קניתם תריס חשמלי חדש של קליל אלומיניום, אל תשכחו, שעד שלא תתקינו בתריס זה את 'הניצרה siral', התריס לא מוגן, ואפשר בקלות לפרוץ דרכו לביתכם.

קליל אלומיניום - אודות החברה

 

כשאתם קונים מוצרים של קליל אלומיניום, דרשו לראות את התעודות המקוריות מכיוון שקיימים בשוק הרבה מתחרים ולכן כאשר אתם ניגשים אל חנות של מוצרי אלומיניום או כל חנות המתמחה בעבודות מסוג זה דרשו לראות מי היצרן והאם מדובר בחברת קליל, היתרונות הרבים של המוצרים הללו גורמים לכך שהרבה מאוד קבלנים עוברים לעבוד עם מוצרי אלומיניום מכיוון שכמו שכבר הוזכר כאן, זוהי מתכת קלה ונוחה לעבודה, ניתן לעשות בה עיצובים ביתר קלות, היא אינה מחלידה או אינה קשה לתחזוקה, כיום ניתן לראות כי האלומיניום משמש אותנו לצרכים רבים גם בתחום הבית והעיצוב שלו וגם בסביבה התעשייתית מייצרים הרבה מאוד מוצרים מחומר זה שאט אט מחליף את חומרי הגלם הישנים. חברת קליל אלומיניום מכשירה גם את אנשיה בכל הרמות, החל מהעובדים במפעל ועד המתקינים שמגיעים לבתים, חשוב לחברת קליל להראות את המקצועיות שלה גם לאחר שקניתם את המוצר ואתם צריכים להתקין אותו, ולכן אם המתקין עבר הכשרה ראויה הוא יבצע את ההתקנה על הצד הטוב ביותר וכך תהיו מרוצים ותפרסמו את שירותי החברה.

סורגים לחלונות

במדינה בה אנו חיים מתעורר לעיתים הצורך להגן על עצמך ומשפחתך בצורה הטובה ביותר ובדרך הנכונה ביותר ולכן חשוב להתחיל קודם כל במיגון הבית, הלא הבית הוא המקום שצריכים להרגיש בו הכי בטוחים והכי בנוח ולכן כאשר רוצים למגן את הבית ורוצים לעשות זאת בדרך הטובה ביותר , מה שצריך לעשות בראש ובראשונה זה סורגים לחלונות כך שיתאימו לעיצוב הכללי של הבית ולא יפריעו לו.

 

סורגים לחלונות - סוגים שונים

 

ישנם סוגים רבים של סורגים לחלונות ולכן חשוב מאוד לדעת מה אתם רוצים עוד לפני שאתם מגיעים לחנות ועל כך אתם יכולים לפתוח את דפי האינטרנט השונים העוסקים בתחום זה ולראות את כל הדוגמאות והסגנונות הקיימים כיום בחנויות העוסקות בנושא ולהתחיל לגבש דעה בנושא. לאחר רעיונות  ראשונים אפשר ללכת לכל אחת מהחנויות שמייצרות סורגים לחלונות ולבקש מהם פתרונות יצירתיים לחלונות שלכם. מכיוון שבכל יום קם רעיון חדש בתחום ניתן היום לגשר על כל פער, יש בשוק סורגים לחלונות מתקפלים והם יכולים לפתור לכם את ויכוחים על האם לשים סורגים לחלונות או לא, שכן סורגים לעיתים סוגרים את הנוף ונותנים הרגשה של חנק לכן אם תבחרו סורגים מתקפלים תוכלו לפתוח אותם כשאתם בבית ולסגור אותם כשאתם יוצאים, תוכלו גם לבחור סורגים מעוצבים, עם בטן או בלי בטן, ולהחליט מהו הטוב ביותר עבורכם.

 

  siral סורגים לחלונות - באתר הניצרה

 

פתרון נוסף למיגון הבית, המתאים במיוחד לאנשים שבביתם יש תריסים חשמליים, הינו תריס חשמלי עם מנגנון 'הניצרה siral', זהו מנגנון המותקן בתריסים חשמליים,הנועל אותם אוטומטית בסגירתם, ואינו מאפשר את פתיחתם מבחוץ,לתריסים חשמליים אם מנגנון 'הניצרה siral', יש מספר יתרונות בולטים,העלות של התקנת 'הניצרה siral' בתריסים חשמליים, היא כ70% פחות מהתקנת סורגים מתקפלים, זאת בנוסף לכך, שבניגוד לסורגים המכערים את הבית ויוצרים תחושה של כלא, מנגנון 'הניצרה siral' נמצא בתוך הארגז של התריס ואינו נראה מבחוץ. מאחר ותריס חשמלי עם מנגנון 'הניצרה siral', בנוסף להיותו בטיחותי (חברות הביטוח מכירות במנגנון 'הניצרה siral' המותקן בתריס חשמלי כתחליף לסורגים)הוא גם זול משמעותית מהתקנת סורגים, וגם כאמור, אינו מכער את הבית מבחינה אסטטית, הרי שהוא מהווה תחליף מושלם לסורגים כאמצעי הגנה. פנו לחברת ג-אור יבואנית הניצרה siral המתמחה בהגנה על תריסים חשמליים, כדי לקבל פתרון בטיחותי ואיכותי המגן על התריסים החשמליים בביתכם, וכך תוכלו לישון בשקט בלי לחשוש שפורצים לביתכם.

סורגים

?סורגים - למה צריך

יש לכם תריסים חשמליים, מחפשים בטחון מפריצות לביתכם? רוצים להתקין סורגים אבל העלות גבוהה מידי ? חברת ג.אור, תספק לכם את התשובות ותיתן לכם את כל הייעוץ הדרוש. מכיוון שרמת הביטחון במדינה שלנו הוא לא מהגבוהים ביותר, אם נוציא מהמשוואה את הסכנות הלאומיות שלנו כמדינה מהאויבים מבחוץ, חשוב לזכור כי קיימים גם אויבים מבפנים, מתוך המדינה כמו פורצים, שודדים וגנבים ולכן יש לנקוט בביתכם את מירב מנגנוני ההגנה אותם תוכלו למצוא, כך תמצאו את עצמכם מוגנים היטב ויכולים לישון היטב בלילה.

 siral סורג באתר הניצרה

סורגים הם אחת הפתרונות,אבל התקנתם יקרה מאוד,בנוסף למראה לא אסטטי כיוון שאף אחד לא אוהב לראות את עצמו מוקף בסורגים,משום כך חברת ג-אור מספקת פתרון שעונה גם על הבעיות של העלות הגבוהה והמראה הלא אסטטי: התקן לתריסים חשמליים שגורם לנעילה אוטומטית כאשר סוגרים אותם ולא מאפשר פריצה מבחוץ, תריסים חשמליים אלו, הם בעלי מנגנון נעילה מיוחד-'הניצרה siral' אותו מתקינה חברת ג.אור בתריס החשמלי שלכם,התקן זה לא נראה מחוץ לתריס,בנוסף ליתרון העלות(התקנת 'הניצרה siral' עולה כ70% פחות מסורגים מתקפלים) ויתרון המראה האסטטי של מנגנון 'הניצרה siral',ההתקן ייתן אורך חיים גדול יותר למערכת של התריס החשמלי ויפחית עומס מהמנוע החשמלי, התקן 'הניצרה siral' אושר ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים,ומאחר והתקן 'הניצרה siral' מתאים לכל סוג של תריס חשמלי ולכן נראה שזהו האמצעי האידיאלי למיגון הבית כתחליף לסורגים.

תריסים

ישנם סוגים רבים וטובים של תריסים ואין היום כמעט בית בישראל שלא מתקינים בו תריסים חשמליים .כדי להחליט מה הטוב ביותר עבורכם ולצורך בחירה נכונה חשוב מאוד לדעת את כל הפרטים שקיימים בנושא ולעשות את הבחירות הנכונות.

תריסים - למה צריך

בהתחלה צריך להבין את חשיבות של תריסים לבית, יש המחשיבים את התריס כעיניים של הבית, מי שעומד מאחורי התריס יכול להחליט אם הוא יהיה פתוח והוא יוכל לראות את כל המתרחש מבחוץ ויהיה לו אור בבית או להחליט שעכשיו הוא מתנתק מהעולם וסוגר את התריס ויש לו חושך והוא לא יכול לראות מה קורה בחוץ והחוץ לא יכול לדעת מה קורה מבפנים. לכן חשיבות של תריסים היא גדולה באופן בו הם מעוצבים, האם הם נפתחים בגלילה למעלה ולמטה, פתיחה ידנית או פתיחה חשמלית, האם העיצוב של אותם תריסים דורש פתיחה החוצה ופנימה או הכלל פתיחה לצדדים, חשוב להתאים את כיון הפתיחה למרחב שקיים מחוץ לחלון או לדלת.

תריסים - סוגים

דבר נוסף אליו צריך לשים לב כשבוחרים תריס לבית הוא חומרי הגלם מהם הם עשויים, ישנם תריסים שעשויים מעץ לכל גווניו, אלומיניום ועוד סוגי מתכות שקיימים, ולעיתים גם מפלסטיק חזק ומיוחד, האם יש חשיבות לחומר ממנו עשוי התריס או שאין, האם החומר משפיע על הכובד של התריס או שלא. כמובן שאת הקישוטים והצבעים של אותם תריסים תוכלו לבחור בעצמכם, תוכלו להחליט מה יהיה הצבע של כל תריס ומה החומר ממנו הוא עשוי, לעיתים גם כאשר רק רוצים לשדרג את הבית מבחוץ החלפת תריסים יכולה להיות שינוי משמעותי בעיצוב, אך במידה והתקציב אינו מאפשר להחליף את הסגנון של אותם תריסים, ניתן רק לשנות את הצבע או להוסיף קישוט וכך לשדרג את הקיים.

 siralתריסים בחברת הניצרה

גורם נוסף שצריך לקחת בחשבון הוא הגורם הביטחוני, ובמיוחד אם אתם גרים בבית פרטי או בקומה ראשונה,  אם אותו תריס שאתם מחפשים הולכים להיות החסם היחיד בין החוץ והפנים של הבית חשוב  שהתריס יהיה בעל איכויות גבוהות ומחומרים איכותיים שיכולים למנוע פריצה או פתיחה מהירה וקלה של התריס מבחוץ. חשוב מאוד להבדיל בין תריסים סגורים לתריסים נעולים אם התריס שלכם הוא תריס חשמלי,כדי לקבל את מירב הביטחון מפני פריצות, תוכלו לפנות אל חברת  ג.אור הניצרה והם יתקינו על התריס החשמלי שלכם התקן מיוחד-'הניצרה siral', התקן המבטיח נעילה אוטומטית של התריס בסגירתו, וכך מונע את היכולת של פורצים מבחוץ להרימו, חשוב לדעת, שלמרות שהתריס הוא חשמלי, ללא ההתקן-'הניצרה siral', ניתן להרימו מבחוץ לגובה מספיק, המאפשר לאדם מבחוץ להיכנס, התקן' הניצרה siral' מונע אפשרות זו וכך נותן הגנה מרבית לביתכם.

תריסים חשמליים

תריסים חשמליים הם מוצר חדש שיכול לשדרג את חייכם חברת ג.אור הניצרה יכולה להתקין לכם את אמצעי המיגון לתריסים חשמליים ללא כל בעיה ולהפוך אותם גם באמצעי מיגון.

תריסים חשמליים - איך תריס חשמלי עובד

תריסים חשמליים הם טרנד שנכנס לחיינו בשנים האחרונות, טרנד זה מאפשר לנו להיות יותר מדוייקים ויותר חופשיים בבחירת כמות האור והחושך שאנו רוצים שיהיה לנו בחלל, הוא מאפשר להן להפעיל פחות אנרגיה לתפעולו ולכן נשתמש ביתרונות שלו יותר מאשר בתריס אשר צריך להרים ולהוריד אותו באופן ידני. תריסים חשמליים בעבר היו נחלתם של האנשים העמידים יותר שהיו יכולים להשקיע את כספם בטכנולוגיה מתקדמת אך כיום, מוצר זה נגיש כמעט לכל כיס, הוא מורכב ממנגנון הפעלה פשוט ביותר המפעיל מנוע שמגלגל את התריס למעלה ולמטה ועקב פשטותו כל גם מספר התקלות הקטן שקיים במוצר.

תריסים חשמליים - יתרונות

אחד היתרונות הגדולים של תריסים חשמליים הם בתריסים גדולים הממוקמים לרוב ביציאה למרפסת או לחצר, תריסים שסוגרים בסוף היום חלונות ראווה של חנויות או משרדים, היתרון הגדול במקומות אלה הוא שכאשר נתקין תריסים חשמליים תהיה לנו אפשרות שליטה טובה יותר על התריס מכיוון שתריס ידינו גדול דורש הרבה מאוד אנרגיה לפתיחתו ולסגירתו, כמובן שחשוב לשים לב לגודל המנוע המורכב בביתכם מכיוון שככל שהתריס יותר גדול וכבר הוא צריך מנוע חזק יותר.

תריסים חשמליים - עיצובים שונים

ההפעלה של תריסים חשמליים גם ככה אינה מסובכת, הפעלתו מתבצעת דרך מתג חשמלי שיושב על הקיר בסמוך לתריס ולחיצה עליו כלפי מעלה תגרום לעליית התריס ולחיצה עליו כלפי מטה תגרום לירידת התריס.תריסים חשמליים ניתן למצוא היום בכל מיני עיצובים וסגנונות, בכל מיני צבעים וצורות ואף יש כאלה שעשויים מחומרי גלם שונים, כמובן שעליכם להתאים את העיצוב של התריס לחלל בו הוא צריך להיות, אך ניתן למצוא שילובים מעניינים שלעיצובים וסגנונות שניתן לחבר וליצור את התריס היפה ביותר והנוח ביותר עבורכם. במידה ויש מספר תריסים חשמליים בבית ניתן להקים מרכז בקרה דמוי שלט רחוק שיוכל לשלוט בכל התריסים בבית ולתת מענה לכל המקומות גם בלי לקום מהכורסא לאחר יום עבודה ארוך ומתיש, ולסגור את התריסים בהתאם לצורך בסיום היום או לפני שאתם הולכים לישון גם כן בלי להתרוצץ בבית ולעבור מחלון לחלון ולסגור אותו או לפתוח אותו.

תריסים חשמליים באתר הניצרה

חברת  ג-אור יבואנית הניצרה siral היא חברה ישראלית, הנותנת מענה לבטיחות של התריסים החשמליים מפני פריצה,החברה מייבאת התקן מיוחד לנעילת התריסים המיוצר בגרמניה,  'הניצרה siral' הינה התקן מיוחד לנעילה אוטומטית של תריסים חשמליים, וכך כאשר אנו סוגרים את התריס, התקן 'הניצרה' נועל אוטומטית את התריס ואין אנו צריכים לחשוש מפריצה, התקן 'הניצרה siral' יכול לשמש כתחליף לסורגים  וזול בהרבה מהם. אם אתה רוצה לישון בשקט ולא לדאוג מפריצה לביתך,חשוב להגן גם על התריסים החשמליים ע"י התקנת 'הניצרה' ,התקן המבטיח את נעילת התריסים החשמליים והגנתם מפריצה לביתך.

מיגון

 

במציאות הביטחונית בה אנו חיים היום במדינה ולא יודעים מה יקרה לנו עם כל צעד שאנחנו עושים ולכל מקום שאליו אנו הולכים, כולנו זקוקים לסוג מסויים של מיגון, כאשר אנו מחוץ לבית אך במיוחד כאשר אנו בבית ורוצים את השקט שלנו בלי דאגות החיים. כיום בעידן בו ניתן למצוא פתרון יצירתי לכל בעיה גם מיגון היא כבר לא בעיה קשה, אם בעבר לצורך שמירה על הבית מפני גנבים,שודדים או סתם מזיקים היינו צריכים להרכיב סורגים גדולים ומסיביים שיגרמו להרתעה, או לקנות כלב גדול שישמור על הבית או להביא חברת אבטחה שתגן על ביתנו, כיום אנו יכולים למצוא פתרונות מיגון כמו תריסים שננעלים ובנויים מחומרים חזקים שאינם ניתנים לפריצה או מחלונות הבנויים הצורה בה אין מעבר בין החוץ והפנים ועוד פתרונות רבים ומיוחדים.

מיגון באינטרנט

מכיוון שכל הנושא של מיגון ואבטחה הוא נושא מאוד חשוב ורציני צריך לשקול היטב את המהלכים אשר אתם מתכוונים לעשות ולכן עוד לפני שאתם מקבלים החלטות עם הפתרונות שבהם אתם מעוניינים רצוי שתיכנסו אל אתרי האינטרנט השונים אשר עוסקים בתחום ותלמדו את הנושא לעומק, לאחר מכן חפשו את אותה שיטת מיגון שהכי נראית לכם ותלמדו עליה כמה שיותר ורק לאחר מכן וכאשר אתם כבר מכירים את כל הפרטים והשיטות תלכו אל האנשים והחברות העוסקות בתחום זה של מיגון ובקשו מהם חוות דעת והצעות אפשריות לבעיה שלכם, כשסיימתם עם החקירות שבו לרגע ותחש ומה הפתרון האולטימטיבי עבורכם והחלו לפעול בכדי להשיגו.


 siralמיגון באתר הניצרה

אל תקלו ראש עם עצמכם בכל הנושא של אבטחה של המשרד או הבית כי בגלל טעות הכי קטנה של בחירה לא נכונה יכול להיגרם נזק אדיר במקרה הפחות גרוע לרכוש ובמקרה היותר גרוע לבני אדם. חברת הניצרה היא חברה שמספקת שירותי מיגון לבית או למשרד בכל מיני דרכים מקוריות וייחודיות רק לה, ולכן אם חשוב לכם למצוא פתרון ידידותי לבעיות האבטחה בביתכם , פנו אל חברת ג-אור יבואנית הניצרה siral והם יספקו לכם שירותי מיגון יצירתיים ולעיתים אף אינם נגלים לעין.

 

תריסי גלילה

 

תריסי גלילה הם הסגנון הקלאסי ביותר של תריסים, כמעט בכל בית שתכנסו אליו תוכלו למצוא תריסי גלילה בסגנונות שונים ובגדלים שונים.

 

תריסי גלילה - יתרונות וחסרונות

לתריסים אלה יש מספר יתרונות והגדול שבניהם הוא העובדה כי תריסים מסוג זה אינם מתקלקלים מהר ולוקח הרבה מאוד שנים עד שיש להם איזושהי תקלה שאי אפשר להתמודד איתה לבד, תקלה שמצריכה להזמין מישהו שיתקן את התריס,אבל למראת יתרונות אלו, ישנם עדיין מספר חסרונות בתריסים רגילים ובתריסים חשמליים, חסרונות שחברות ג.אור באה לתת להם תשובה, החיסרון הראשון הוא הבלאי של הרצועות,שנשחקות מהר בגלל החיכוך התמידי, וחיסרון נוסף  הוא בעיית הבטיחות, בעיה הקשורה לכל סוגי התריסים-רגילים וחשמליים, הרבה אנשים לא מודעים לכך, שגם כאשר התריסים סגורים עד הסוף, ניתן להרימם מבחוץ לגובה מסוים המאפשר לאדם לפרוץ לביתכם.

 

תריסי גלילה באתר הניצרה - איך זה עובד

חברת ג.אור נותנת מענה לכל הבעיות הנ"ל, ע"י התקנת מנגנון 'הניצרה siral' בתריסים חשמליים,  מנגנון 'הניצרה siral' הינו מנגנון הנועל אוטומטית את התריסים החשמליים בהיסגרם, ואינו מאפשר פתיחה מבחוץ, בנוסף לכך, החלפת הרצועות בתריסים חשמליים בניצרות, יבטיח אורך חיים ארוך יותר למערכת, תריסי גלילה חשמליים עם 'הניצרה siral' הם הפתרון האולטימטיבי לשליטה על כמות האור בבית או במשרד, ומאחר ותריסים חשמליים אלו עם 'הניצרה siral'  מוכרים ע"י חברות הביטוח כתחליף לסורגים תריסים מסוג זה מהווים פתרון טוב שמונע פריצות ומאפשר לכם לישון היטב ללא חשש מפריצה לביתכם.

 

אם יש לכם תריס גלילה חשמלי, על מנת להבטיח את ביטחונכם הזמינו את 'הניצרה siral', אם יש לכם תריס חשמלי שהתקלקל,במקום להזמין בעל מקצוע לתקנו, הזמינו את 'הניצרה siral' ,שהתקנתה תעלה כמעט כמו הזמנת איש מקצוע לתיקון התריס,אך הרווח יהיה גם בתחושת הביטחון שישרה מנגנון 'הניצרה siral' בתריס החשמלי על ביתכם.

תריס גלילה חשמלי

תריס גלילה חשמלי הוא מוצר שצובר תאוצה בשנים האחרונות, ככל שהטכנולוגיה מתקדמת כך מתקדמים גם החידושים והשיפורים לבית ולמשרד, אם בעבר היינו צריכים להוציא אנרגיה ולהרים את התריס היום בלחיצת כפתור אנחנו יכולים להרים תריס גלילה חשמלי לקבוע את הגובה בו אנו רוצים שיישאר ולאחר מכן בהתאם לצורך גם להוריד אותו.

 

 siral תריס גלילה חשמלי - כיצד עובד מנגנון הניצרה

 

עקב חידושי הטכנולוגיה היום גם משתמשים עם תריס גלילה חשמלי לחלונות ראווה של חנויות, כניסות למשרדים ועוד, אם בעבר היו משתמשים בסורגים כדי למנוע פריצות למקומות אלה כיום תריס גלילה חשמלי גורם לכך שהתריס נעלם כלא היה ומאפשר לראות את החזית היפה של אותו משרד או חנות. כדי שהתריס גלילה החשמלי יהווה תחליף אמיתי לסורגים, חייבים להתקין בתריס זה את מנגנון 'הניצרה siral', מנגנון הנועל את התריס אוטומטית בסגירתו ומבטיח שלא יהיה אפשרי להרימו מבחוץ. חשוב לדעת שללא מנגנון 'הניצרה' אפשר ללא מאמץ רב להרים את התריס, גם כשהוא סגור עד הסוף,מנגנון 'הניצרה siral' מונע אפשרות זו.

 

 

 

 

תריס גלילה חשמלי - איך מתבצעת ההתקנה

ככל שהטכנולוגיה מתפתחת יש עוד ועוד חידושים, כיום ניתן לראות כי במידה ויש לכם בבית יותר מאשר תריס גלילה חשמלי אחד או אפילו במידה ויש רק אחד אפשר להתאים לו שלט רחוק שיהיה אחראי על פתיחה וסגירה שלו ואתם אפילו לא תצטרכו לקום מהספא לאחר יום עבודה ארוך. כדי להגן על ביתכם מפריצה, חשוב להתקין בתריסים החשמליים את מנגנון 'הניצרה siral' ,מנגנון שהוכר ע"י חברות הביטוח בישראל כאמצעי הגנה המהווה תחליף לסורגים, חברות ביטוח מהמובילות במשק קבעו, שמנגנון 'הניצרה siral' הוא המנגנון הטוב והיעיל ביותר למיגון תריסים חשמליים. השינוי מבחינת הבית בהתקנת תריסים חשמליים הוא לא גדול, שכן, במידה והיה לכם כבר תריס גלילה ידני ואתם רוצים לשדרג אותו ולהתקין תריס גלילה חשמלי ההבדל הוא רק בהתקנה שכן את המקום של התריס וכל האביזרים הנלווים כבר קיימים בתריס הישן ולכן החלפת תריס אינה מחייבת ברוב המקרים שיפוץ של הבית. תריס גלילה חשמלי הוא מוצר שמשדרג את חיי הבית, לכן אם בידכם האפשרות שדרגו את התריסים בביתכם.

 siral תריס גלילה חשמלי באתר הניצרה

חברת ג.אור מתמחה במיגון של תריסים חשמליים והיא החברה היחידה הרשאית להתקין את 'הניצרה siral', וזאת תוך כדי מתן אחריות ל24 חודשים,דבר המעיד על איכות המוצר, אם ברצונכם לישון בשקט בביתכם ללא חשש מפריצות, הזמינו את התקנת 'הניצרה siral'  בתריסים החשמליים בביתכם ותוכלו לישון בשלווה.