הניצרה - והתריס שלך נעול

תריסים חשמליים

תריסים חשמליים הם מוצר חדש שיכול לשדרג את חייכם חברת ג.אור הניצרה יכולה להתקין לכם את אמצעי המיגון לתריסים חשמליים ללא כל בעיה ולהפוך אותם גם באמצעי מיגון.

תריסים חשמליים - איך תריס חשמלי עובד

תריסים חשמליים הם טרנד שנכנס לחיינו בשנים האחרונות, טרנד זה מאפשר לנו להיות יותר מדוייקים ויותר חופשיים בבחירת כמות האור והחושך שאנו רוצים שיהיה לנו בחלל, הוא מאפשר להן להפעיל פחות אנרגיה לתפעולו ולכן נשתמש ביתרונות שלו יותר מאשר בתריס אשר צריך להרים ולהוריד אותו באופן ידני. תריסים חשמליים בעבר היו נחלתם של האנשים העמידים יותר שהיו יכולים להשקיע את כספם בטכנולוגיה מתקדמת אך כיום, מוצר זה נגיש כמעט לכל כיס, הוא מורכב ממנגנון הפעלה פשוט ביותר המפעיל מנוע שמגלגל את התריס למעלה ולמטה ועקב פשטותו כל גם מספר התקלות הקטן שקיים במוצר.

תריסים חשמליים - יתרונות

אחד היתרונות הגדולים של תריסים חשמליים הם בתריסים גדולים הממוקמים לרוב ביציאה למרפסת או לחצר, תריסים שסוגרים בסוף היום חלונות ראווה של חנויות או משרדים, היתרון הגדול במקומות אלה הוא שכאשר נתקין תריסים חשמליים תהיה לנו אפשרות שליטה טובה יותר על התריס מכיוון שתריס ידינו גדול דורש הרבה מאוד אנרגיה לפתיחתו ולסגירתו, כמובן שחשוב לשים לב לגודל המנוע המורכב בביתכם מכיוון שככל שהתריס יותר גדול וכבר הוא צריך מנוע חזק יותר.

תריסים חשמליים - עיצובים שונים

ההפעלה של תריסים חשמליים גם ככה אינה מסובכת, הפעלתו מתבצעת דרך מתג חשמלי שיושב על הקיר בסמוך לתריס ולחיצה עליו כלפי מעלה תגרום לעליית התריס ולחיצה עליו כלפי מטה תגרום לירידת התריס.תריסים חשמליים ניתן למצוא היום בכל מיני עיצובים וסגנונות, בכל מיני צבעים וצורות ואף יש כאלה שעשויים מחומרי גלם שונים, כמובן שעליכם להתאים את העיצוב של התריס לחלל בו הוא צריך להיות, אך ניתן למצוא שילובים מעניינים שלעיצובים וסגנונות שניתן לחבר וליצור את התריס היפה ביותר והנוח ביותר עבורכם. במידה ויש מספר תריסים חשמליים בבית ניתן להקים מרכז בקרה דמוי שלט רחוק שיוכל לשלוט בכל התריסים בבית ולתת מענה לכל המקומות גם בלי לקום מהכורסא לאחר יום עבודה ארוך ומתיש, ולסגור את התריסים בהתאם לצורך בסיום היום או לפני שאתם הולכים לישון גם כן בלי להתרוצץ בבית ולעבור מחלון לחלון ולסגור אותו או לפתוח אותו.

תריסים חשמליים באתר הניצרה

חברת  ג-אור יבואנית הניצרה siral היא חברה ישראלית, הנותנת מענה לבטיחות של התריסים החשמליים מפני פריצה,החברה מייבאת התקן מיוחד לנעילת התריסים המיוצר בגרמניה,  'הניצרה siral' הינה התקן מיוחד לנעילה אוטומטית של תריסים חשמליים, וכך כאשר אנו סוגרים את התריס, התקן 'הניצרה' נועל אוטומטית את התריס ואין אנו צריכים לחשוש מפריצה, התקן 'הניצרה siral' יכול לשמש כתחליף לסורגים  וזול בהרבה מהם. אם אתה רוצה לישון בשקט ולא לדאוג מפריצה לביתך,חשוב להגן גם על התריסים החשמליים ע"י התקנת 'הניצרה' ,התקן המבטיח את נעילת התריסים החשמליים והגנתם מפריצה לביתך.